یک سالگی وبلاگ

 

بالاخره امروز 7 آذر 90 اولین سالگرد تاسیس این وبلاگ فرا رسید.

امیدوارم بازدید کنندگان عزیز در طول یکسال گذشته بهره ای هر چند ناچیز از مطالب موجود برده باشند.

جا دارد تشکر ویژه ای از خانم دکتر عباسی برای حسن توجه ایشان در تشویق بنده به شروع کار وبلاگ نویسی را داشته باشم و از کلیه زحمات ایشان و دیگر اساتید محترم کمال تشکر و قدر دانی را دارم.

از امروز با توجه به این مناسبت و در جهت ارتقاء و ادامه کار و ایجاد تنوع بیشتر و با توجه به احساس نیاز وبلاگ به ایجاد نظم بهتر در جهت بهبود کیفیت آن اقدام به دسته بندی و ایجاد چهار زمینه معماری ، رزومه ، عکس و کتاب برای بهتر شدن امکان دسترسی به مطالب را نمودیم.

البته انتقال مطالب به طور کامل نیازمند وقت بوده که با توجه به دروس و کنکور پیش رو به مرور به انجام خواهد رسید.

و نهایتا کمال قدردانی را از همسر فداکارم دارم ، که با نظرات سازنده اش همیشه یار و یاور من در این راه و مسیر زندگیمان می باشد.

به امید خوشبختی و سعادتمندی تمام انسانها.

 

/ 3 نظر / 29 بازدید
مسعود ادریس عامری

سلام خدمت دوست بزرگوارم آقای لامع بنده به نوبه خودم تبریک عرض میکنم انشالله که این حرکت بزرگ شما گام بزرگی برای برنامه های آیندتون باشه . (( به امید موفقیتهای بعدی شما دوست عزیزم))

عباسی

با سلام و خسته نباشید به شما دوست همیشه پرکار 1سالگی برپادشاته شدن خانه پربارتون رو تبریک میگم. امیدوارم که خانه ای که ساختید، نه کهنه بلکه جاودان بشه. آنچه در درون خانه میشه پیدا کرد عطر و خاطره اش رو در یاد حک می کنه. پس تا می تونید خانه ای رو که بنا کردید محکم تر و پرثمرتر کنید. همیشه سربلند باشید