آلبوم اهنگ بسیار زیبای Secret Garden

 

 "Secret Garden" گروهی ایرلندی-نروژی هستند که پایه و شیوه کار آنها بر اساس موسیقی سازی میباشد و آنرا برخی موسیقی Neo-classical music وعده ای دیگر New Ages مینامند. آلبومهای این گروه در سراسر دنیا مورد توجه و استقبال عموم مردم قرار گرفته است بالاخص با آلبوم Secret Garden که در ایران نیز این گروه با همین آلبوم محبوبیت خاصی در میان عموم علاقمندان به موسیقی پیدا کرده است.

 

/ 3 نظر / 23 بازدید
مرتضی باقری

ممنون مطالب عالی بود[قلب]

عباسی

این آلبوم یکی از زیباترین آلبوم هایی هست که شنیدم. احتمالا به غیر از من یکی دیگه هم از این قطعات خوشش میومد. چون یه روز که اومدم سوار ماشین بشم دیدم دزد مهربان و زحمتکش بعد اینکه باز کرده دیده تو ماشین هیچی برای دزدیدن نیست این آلبوم رو برداشته. به هر حال امیدوارم بعد از سرخوردگی و ناخشنودی از یک روز کاری بی نتیجه با گوش دادن به این اثر به آسودگی اعصاب رسیده باشه. ممنون از شما. دست کم یادم افتاد که باید یکی دیگه تهیه کنم. اما دوست گرامی یک لطفی بکنید درسته که همه جا پر از این لینک هاست اما برای حفظ و صیانت از هنر و زحماتی که واقعا کشیده میشه دوستان رو به خرید تشویق کنیم. پس شما می تونین در پست هاتون آثار رو معرفی کنین. ممنون

عباسی

سلام منظورم این نبود که چنین کاری بکنین. فقط یک پیشنهاد بود. این خواسته همه دست اندرکاران موسیقی هست. درسته پولش میره تو جیب شرکت پخش کننده. اما در عوض انگیزه ای میشه واسه اینکه به فعالیتشون ادامه بدن. بعضی تولیدات هستند که آمارشون اعتبار یک ملت رو می سازه. مثلا کتاب نشر شده یا هر محصولی که شرکتی بشه. یعنی از طریق یک ارگان بخصوص خصوصی . موفق باشین.